Červen 2015


Paris nová fotka

27. června 2015 v 14:54


Povídka poslední část

23. června 2015 v 8:00
Jednou, když nebyl Michael doma, když jel něco nakupovat byla Monika sama doma a ochrance dala volno tak najednou někdo zazvonil, chtěla otevřít a když otevřela, tak zjistila, že jí došel navštívit její povedený bratr. Uvařila mu kávu a myslela si, že si spolu normálně popovídají, ale její bratr jí strh k sobě a začal jí nadávat a být na ní hrubý. Vykládal jí, teda spíš na ní štěkal, že je její Michael kriminálník a pedofil a že by si měla rozmyslet s kým žije a že jí i Michaela zabije. Nakonec odešel a Monika byla jako opařená, když dojel Michael domů a zjistil co se stalo, vynadal ochrance a byl na Moniku naštvaný proč dala všem na Neverlandu volno. Jenže za měsíc a půl Moniku její bratr zase začal vyhrožovat a že to tentokrát myslí vážně, jenže to ještě nevěděl, že se Michael spojil s policií a nakonec Moničiného bratra zavřeli do vězení na doživotí. Michael byl s Monikou a s jejich dětmi šťastný .

Tady posílám poslední díl povídky doufám že se bude líbit :-)


Povídka další část

20. června 2015 v 19:10
Když dojeli před bránu Neverlandu, Monika nevěřila svým očím, bylo to všechno tak moc krásné až se jí trochu udělalo ze všeho špatně. Potom už byla Monika v pořádku a zdálo se, že se její zdravotní stav lepší byla na tom už o mnoho lepší smála se a s Michaelem byli jako dokonalý pár. Ráno se probudili vedle sebe a Michael jí vysvětloval, že bude muset jet do studia natáčet svojí už dokončenou desku. Odjel a ona zůstala v Neverlandu sama, kromě ochranky a služebných. Monika věděla, že bude Michael do noci pracovat a že ve studiu i přespí takže ho vůbec nečekala. Šla na zahradu a užívala si letního slunce. Jenže po večeři když šla spát se jí udělalo špatně šla do koupelny a bylo jí na zvracení. Když ráno dojel Michael domů ze studia, našel Moniku zhroucenou v křesle v pokoji a hned se jí ptal, co se jí stalo. Monika sice byla skleslá ale vysvětlovala mu, že musí být šťastný a být na ní hodný a pak mu ukázala těhotenský test. Michael byl z té zprávy hrozně šťastný a byl rozhodnutý to říct celé rodině a celému Neverlandu. Když to všem oznámili všichni jim gratulovali a oni byli konečně šťastní. Jenže Michael nevěděl ještě jednu věc o Monice, měla nevlastního bratra o kterém Michaelovi nikdy nic neřekla, protože mu nechtěla přidělávat starosti. Její bratr na rozdíl od ní byl pěkné kvítko, když umřeli jejich rodiče tak její bratr jejich tetě dělal samé nepříjemnosti, až ho musela vyhodit. Jednou, když nebyl Michael doma, když jel něco nakupovat byla Monika sama doma a ochrance dala volno tak najednou někdo zazvonil, chtěla otevřít a když otevřela, tak zjistila, že jí došel navštívit její povedený bratr. Uvařila mu kávu a myslela si, že si spolu normálně popovídají, ale její bratr jí strh k sobě a začal jí nadávat a být na ní hrubý. Vykládal jí, teda spíš na ní štěkal, že je její Michael kriminálník a pedofil a že by si měla rozmyslet s kým žije a že jí i Michaela zabije. Nakonec odešel a Monika byla jako opařená, když dojel Michael domů a zjistil co se stalo, vynadal ochrance a byl na Moniku naštvaný proč dala všem na Neverlandu volno.


Povídka 2

12. června 2015 v 17:18
Michael jel svým autem domů a myslel na Terezu. Když dojel domů uvědomil si, jaký má hrozný hlad. Rozhodl se, že si zajede do obchodu nakoupit něco na jídlo. Aby ho nebylo poznat tak si nasadil černé sluneční brýle a tmavý klobouk takže byl skoro k nepoznání J Jenže co nevěděl, někdo dal echo novinářům, že se Michael chystá do obchodu. Když Michael přijel na místo uviděl dav jeho fanoušků a dav jeho odpůrců a jak je od sebe odhání policie. Najednou uviděl, jak se k němu jeden policista blíží a chce po něm papíry od auta,Michael se nechtěl prozradit ale věděl že papíry od auta musí ukázat. Jakmile se policista podíval do papírů tak nahlas řekl: a pan Jackson na vás tu všichni čekáme, jenže tu větu s jeho jménem uslyšely Michaelovy faninky a hrnuli se k jeho autu. Jedna vzala Michaela za bundu a táhla ho z jeho auta ven. Jenomže jak Michael vystoupil z auta, tak se k němu začali rozbíhat i jeho odpůrci a jeden z nich Michaela něčím praštil do hlavy a Michael se poroučel k zemi. Probudil se až v nemocnici, když u něj stál doktor, vysvětlil mu, že utrpěl lehký otřes mozku a ještě asi měsíc musí být po dohledem a zůstat v nemocnici. Michael, který v noci v nemocnici nemohl usnout se toulal po chodbách a přemýšlel snad o všem. Jednou, když takhle šel v noci po chodbě srazil se s nějakou mladou ženou. Omluvil se jí a začali si povídat a on se v její přítomnosti cítil moc dobře a začala se mu líbit. Začali se v nemocnici scházet a byli si blíž čím dál víc. Když už konečně Michaela pustili po měsíci domů, začal pátrat po té mladé ženě s kterou si v nemocnici povídal. Nebyla mu lhostejná a chtěl se o ní dozvědět co nejvíc a třeba jí i pozvat k sobě domů na Neverland. Hned jak dojel domů, poprosil svého přítele a šéfa svojí ochranky Steeva aby mu s tím pomohl. Steeve mu slíbil že se pokusí o té ženě něco zjisti.

Pink koncert

9. června 2015 v 10:42
Ahoj tak zítra sem přidám první díl povídky :-) doufám, že se vám bude líbit :-)

Povídka

6. června 2015 v 20:29
Ahoj jak se vám daří? jenom jsem vám chtěla napsat že sem vložím jednu svojí povídku co tady ještě nebyla :-)

Paris new

6. června 2015 v 20:09

Pink

3. června 2015 v 16:46

Paris 2015

1. června 2015 v 13:03